Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
В КУП НАНУ відбулись змагання за Кубок Союзу юристів України з футболу
      Київський університет права НАН України спільно із Союзом юристів України, у рамках програми «Сьогодні зі спортом, завтра – з майбутнім» започаткував та став співорганізатором проведення Кубку Союзу юристів України з футболу.

     Керівництво університету розуміючи, що фізична культура і спорт є дієвим засобом підтримання здоров’я та визнаючи велике значення позитивного прикладу у справі долучення студентської молоді до фізичної культури і спорту підтримало цю ініціативу, щоб 8 жовтня 2011 року на спортивному майданчику КУП НАНУ вперше відбувся такий захід.
.

    Символічним стало й те, що змагання були започатковані та відбулися в КУП НАН України, саме в День юриста. 
Формат турніру мав виражений дружній характер. Але дружній характер турніру був доповнений відмінною спортивною формою учасників і бажанням продемонструвати гарну гру. Напругу в матчах підкреслює той факт. що в попередньому колі змагань майже всі зустрічі закінчувались з розривом в 1 або 2 м’ячі, одна зустріч завершилась внічию і тільки одна – з розривом у 3 м’ячі.

    Ще більш напруженими і рівними в спортивному плані були фінальні ігри  - в першій грі, за ІІІ місце, основний час завершився нічиєю 7:7. і перемога визначалась за серією пенальті. Тільки таким чином визначився третій призер турніру – ним стала команда правління з питань внутрішньої політики Київської обласної державної адміністрації.  В  грі за перше місце зустрілись дві команди від Національної академії внутрішніх справ. Цей матч продемонстрував красиву, рівну гру, про що свідчить і рахунок основного часу – 2:2. І знову для визначення переможця знадобилась серія пенальті. В результаті перемогла друга команда академії. 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg