Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
В рамках пректу "Сьогодні зі спортом, завтра з майбутнім" відбувся футбольний матч між командами КУП НАНУ та Національної академії прокуратури України
     У вівторок, 13 вересня, відбувся візит нашої футбольної команди до Національної академії прокуратури України. Цей візит став відповіддю на відвідини командою Академії 8 вересня нашого спортивного свята до Дня фізичної культури і спорту. Нагадаємо, тоді наша команда впевнено перемогла з рахунком 12:4.
     Ну а в цей раз так не вийшло…

     Позначилося перевага рідного поля, особливо зважаючи на те, що поле Національної академії прокуратури України значно більше звичного для нас рідного майданчика – поле завширшки має 27 метрів, стільки ж як довжина нашого!


     Надзвичайно важливим фактором була і присутність на трибуні впродовж всієї гри ректора Національної академії прокуратури. Окрім ректора на трибунах була значна частина керівного складу академії. Заповнились глядачами трибуни обабіч майданчику і магістрантами та слухачами. Все це, зрозуміло, підбадьорювало хазяїв. І вони спочатку мали суттєву ігрову і територіальну перевагу. Перевага була реалізована в першому таймі в значний рахунок – 3:0. Справедливості заради слід відзначити, що наш воротар Олександр Босенко грав добре. Багато відпрацював в захисті наш капітан Михайло Ігнатюк  А в другому таймі наші хлопці вже пристосувались до поля, забили два голи (Дубовчук і Ігнатюк) проти одного у суперників і другий тайм наші виграли – 2:1. Але все ж загальний рахунок – 4:2 на користь господарів.  
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg