Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Вітаємо переможця та призерів першості КУП НАНУ з настільного тенісу
     З 26 квітня по 4 травня у Київському університеті права НАН України відбулися змагання з особистої першості КУП НАНУ з настільного тенісу. Не очікувано тепла та сонячна погода сприяла проведенню змагань на спортивному майданчику. Метою змагань було не лише визначення найспритнішого студента, а й залучення молоді університету до здорового способу життя. Бажанням позмагатися виявили 16 суперників турніру I-II курсів та викладачі.

     Але мабуть саме студенти I курсу проявили найсильніше прагнення до перемоги та показали свою майстерність, адже починаючи з ¼ фіналу запекла боротьба йшла саме між ними. Як і очікувалося на півфінал та фінал вийшли досить напруженими. Інтрига залишалась до останніх подач туру. Відтак, всі призові місця посіли першокурсники.

     II та III місце розподілили між собою студенти груп д-15 Загривий та д-11 Дубовчук.

    Срібний призер змагань з настільного          Переможець змагань з настільного                Бронзовий призер змагань з
          
тенісу Загривий Андрій                       тенісу Гаврильченко Олександртенісу       настільного тенісу Дубовчук Костянтин
   

   Переможцям змагань став студент першого курсу міжнародного права Гаврильченко Олександр. Переможці будуть нагороджені почесними грамотами.
8975.jpg
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »