Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Династія лідерів КУПівської родини!
Династія лідерів КУПівської родини!
      Нещодавно в Київському університеті права НАН України було проведено круглий стіл на тему: «Самоврядування – від студентського до місцевого управління в умовах інтеграційних перетворень». Даний захід було заплановано в рамках діяльності студентського самоврядування та наукового товариства студентів. До тематики цього заходу долучилися представники студентського самоврядування ВНЗ м. Києва та випускники КУП НАНУ, які започаткували його проведення. Серед випускників КУП НАНУ були присутні президенти попередніх каденцій студентського самоврядування та креативні активісти. Під час дискусій випускники наголошували на тому, що кожна молода людина повинна мати можливість самостійного свідомого вибору в житті, а активна участь у громадській діяльності вишу сприяє студентам реалізувати свої здібності та мати «інвестицію в своє майбутнє».
     Біржакова Євгенія, міс КУП НАНУ - 2007 року, а нині – кандидат юридичних наук передала щирі вітання ректорові, професорові Юрію Бошицькому, працівникам університету, запевнивши, що рідна Альмаматер за цей час не лише стала сучасною європейською, а й є для кожного з випускників джерелом особливої енергії.
     Подружжя Лутак поділилися досвідом набутих лідерських якостей, а також підтримали загальноуніверситетський проект «Формуємо бібліотеку зі студентської лави» та передали книги до бібліотечного фонду.

     Було чим поділитися й Марії Осядлій, кандидату юридичних наук, випускниці 2012 року, «Юрист – 2010 року», президентові студентського парламенту IV каденції. «Лише наполегливістю досягається успіх…, а успішність пророщується, як паросток, аби згодом дати гарні плоди», - так влучно сказала Марія під час спілкування.
    Олександр Малюк, президент студентського парламенту КУП НАНУ попередніх каденцій, засновник студентського конкурсу «Ерудит права» на кубок ректора, підкреслив, що «кожний студент КУП НАНУ має можливість реалізації своїх здібностей, проявляючи своє «Я», вам відкривається можливість розкривати та реалізувати свою індивідуальність. Студентські роки визначаються не тільки форматом надання освітніх послуг, а й сприяють національній самоідентифікації, спрямуванню юридичної діяльності через найрізноманітніші заходи, підвищенню рівня самосвідомості молоді». Олександр зазначив, що випускники династії лідерської родини й надалі будуть спонсорами конкурсу «Ерудит права».
    Берлінова Тетяна, випускниця 2014 року, під час навчання уже працювала в КУП НАНУ помічником проректора з гуманітарної освіти та виховної роботи. На сьогоднішній день стверджує, що «шлях до відкритого суспільства, яким рухається Україна вимагає дбати лідерам первинних осередків студентського самоврядування про формування відповідальнішого ставлення кожного студента до вираження індивідуальності людини. Обмін досвідом розбудови студентського самоврядування між ВНЗ столиці сприяє згуртуванню навколо спільної ідеї, злободенних потреб сучасної молоді».
    Вишняк Олександр є випускником, який під час навчання був одним із засновників усного журналу «Заповіт мовами народів світу». Він побажав присутнім рухатися вперед і завжди вдосконалюватися: «Сьогоднішня зустріч – це взаємний обмін досвідом, об’єднання і координація напрямків подальшого розвитку лідерських якостей кожного із нас».
    Плавинська Марта гідно представляла волонтерський рух КУП НАНУ під час фінальної частини чемпіонату Європи – 2012 з футболу в м. Києві та була удостоєна дипломом переможця в номінації «Доброчинність року». Її присутність на даному заході була знакової для молодшого покоління волонтерів КУП НАНУ.
     Кулик Олена, яка має досвід роботи в комітеті інформації студентського парламенту й досі тримає зв’язок з радою ветеранів святошинського району, підтримує їх і є почесним волонтером КУП НАНУ.
     Подружжя Андрій та Оля Бернадські під час навчання були найактивнішими учасниками загальноуніверситетських проектів «Передай тепло своєї родини маленькій дитині», «Передай тепло своєї руки людям поважного віку» та інші.  
    Навроцький Дмитро зазначив, що безпосередня участь у громадській роботі під час навчання надала можливість зробити вибір подальшого поєднання наукової роботи та поєднання її з практикуючою діяльністю юриста. Студентські роки дали можливість збагатитися однодумцями з інших ВНЗ столиці, всієї України, а участь у наукових конференціях, що організовував КУП НАНУ закордоном остаточно сформувала його наукове спрямування.  

     Випускники КУП НАНУ одержали значок «Волонтер КУП НАНУ» на добру згадку про студентські роки та подальшу співпрацю.
     Цю зустріч справедливо можна назвати – династією лідерів КУПівської родини!

 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg