Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Лідерський рейтинг серед студентської молоді та вузів Святошинського р-ну м. Києва – 2013
Лідерський рейтинг серед студентської молоді та вузів Святошинського р-ну м. Києва – 2013
    26 листопада 2013 року з нагоди відзначення Дня студента у ЦК «Святошин» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Лідерського рейтингу серед студентської молоді та вишів Святошинського району м. Києва. Даний захід  було започатковано у 2007 році серед вишів Святошинською району в місті Києві.
     Лідер (від англ.leader – керувати) – найбільш авторитетна особа, яка відіграє центральну роль в організації діяльності колективу і регулюванні взаємовідносин у групі; член групи, за яким визнано право приймати відповідальні рішення у важливих для групи ситуаціях.
     На святі були присутні: Пазенко Наталія Сергіївна, заступник голови Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації; члени оргкомітету та почесні гості.

    Участь у Лідерському рейтингу серед студентської молоді та вищих навчальних закладів Святошинського району м. Києва взяли:
•    Київський університет права НАН України
•    Європейський університет
•    Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»  
•    Київський авіаційний технікум
•    Торгівельно-економічний коледж КНТЕУ
•    Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ
•    Економічний коледж Київського національного
університету ім. Вадима Гетьмана.  
    Звертаючись до присутніх у залі Наталія Пазенко зазначила: «Лідер лише тоді може називатися  лідером, коли він серйозний, відповідальний та зможе повести за собою.»

У номінації «Доброчинність року» перемогла Наріжна Любов, студентка ІІ курсу, юридичного факультету  КУП НАНУ.  На запитання ведучої заходу : «Що спонукає Любу до доброчинності?»  -  номінантка відповіла, що доброта в душі, мої друзі та їх підтримка є поштовхом до хороших справ, а Святошинський район  є  найкреативнішим районом столиці.    
    У  номінація «Лідер рейтингу серед вищих навчальних закладів району» перемогу здобув  Київський університет права Національної академії наук України. Отримуючи нагороду Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи  КУП НАНУ за дорученням Юрія Бошицького ректора, професора, заслуженого юриста України,  щиро подякувала організаторів  Лідерського рейтингу  і зазначила,  що у цій нагороді частка сумлінних старань усіх  та кожного студента зокрема і,  як наголошує ректор університету, участь студентів у загальноуніверситетських, районних, міських заходах  сприяє застосуванню здобутих теоретичних знань майбутніми юристами на практиці, тому, що Київський університет права НАН України – велика сім`я, де домінують знання, доброзичливість, повага.  


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg