Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Пізнай свій край
     12 березня 2016 року cтуденти-координатори загальноуніверситетського  проекту "Пізнай свій край», що діє під патронатом ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького,  відвідали місто Житомир.
     Метою та завданням подорожування була реалізації проекту «Пізнай свій край» та  проведення профорієнтаційної роботи у Ліцеї № 25 м. Житомира, випускницею якого є студентка ІІ курсу  КУП НАНУ Алаєва Дар`я.  
     У рамках заходів Шевченківських березневих днів студенти мали змогу ознайомитися із місцями перебування Т.Г.Шевченка (1845 рік) в м. Житомирі та довідатися про час перебування видатних постатей: Михайла Коцюбинського, Олександра Купріна, Максиміліана Волошина, Олександра Олеся, Василя Земляка, Максима Рильського, композиторів Миколи Лисенка та Бориса Лятошинського, кінорежисера Олександра Довженка.

     З акцією КУП НАНУ «Крокуюча книга» студенти відвідали  Житомирську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Олега Ольжича –  одну із найстаріших бібліотек України, яка відзначатиме  своє 90-річчя. У бібліотеці діють за рахунок міжнародних грантів «Інтернет для читачів публічних бібліотек» (LEAP–III), регіональний тренінговий центр «Бібліоміст», інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку». Завідувач  бібліографічного відділу зазначила, що  український науково-теоретичний часопис «Часопис Київського університету права» користується у відвідувачів великою популярністю. Студентам було приємно чути  високу оцінку про свою альма-матер. Під час екскурсії в обласній бібліотеці ім. Олега Ольжича студенти відвідали виставку творчих робіт Трускавецької Надії  «Повстяна легенда». На виставці продемонстровано унікальні вироби в стилі Бохо, еко-стилі, виготовлені із вовняного матеріалу.
     Увагу студентів також не оминув Житомирський обласний краєзнавчий музей – це один з найстаріших музейних закладів України. Сьогодні основний фонд музею складає понад 150 тисяч одиниць експонатів. Значну цінність мають колекції, матеріали розкопок Райковецького городища (ХІ-ХІІІ ст.), картини західноєвропейських художників ХVІ- ХІХ ст.

     Також Житомир назавжди увійшов в історію, як місце народження батька світової космонавтики - Сергія Корольова. Музей цікавий своєю експозицією. У затемненому залі музею – різноманітні експонати з минулого космічного століття: від моделей ракети, супутників і "лунохода" до житлового модуля корабля "Союз", який справді побував на орбіті. Тут можна роздивитися зразки місячного ґрунту, скафандри, їжу космонавтів і секретні фотографії.
     Не менш цікавим фактом стало те, що вуличне мистецтво  в Житомирі в останні роки почало розвиватися швидкими темпами. Якість і зміст малюнків говорять самі за себе – їх створювали справжні майстри та професіонали. Стіни закинутих приміщень, а також складів прикрасили кольорові графіті. Малюнки тут продовжують з'являтися і нині, адже художники-графіті з різних міст  України та інших держав,  дізнавшись, що в Житомирі є такі гарні майданчики для творчості, час від часу навідуються, щоб залишити тут і свій слід.

     За дорученням ректора, професора Юрія Бошицького студенти до музею космонавтики  передали перший  в Україні навчальний підручник «Космічне право», що видано в КУП НАНУ.
    Екскурсію маршрутами м. Житомира для студентів проводив Гординчук Андрій, студент магістратури інтелектуальної власності КУП НАНУ, який у вільний від навчання час очолює волонтерську організацію екскурсоводів міста.
Давидова Олена,
комітет інформації
СП КУП НАНУ


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg