Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Поради студентам щодо поводження на вулиці при низькій температурі
Поради студентам щодо поводження на вулиці при низькій температурі
Не кури на сильному морозі!
     Сигарети викликають легкий спазм капілярів кінцівок. У відносно теплу погоду це зазвичай проходить непоміченим, а на сильному морозі може виявитися саме тією останньою краплею, після якої навіть обмороження стане неминучим.

     У сильний мороз від застуди вбережуть м'ясо та чай!
     Від застуди вбереже м'ясо! Природною пічкою нашого організму є наша печінка. Зігріти тіло людини – її святий обов'язок. Ідеальним «пальним» для печінки у сильні морози є м'ясо. Шматок хорошого м'яса або жирної риби - і печінка працює на повну потужність щона й менше п'ять годин.
     Тому в люті морози лікарі радять навіть на сніданок їсти м'ясо. На традиційній вівсянці від застуди в мороз не втечеш!
     Застуда не любить спецій.
     При приготуванні м'яса та риби використовуй спеції. М'ясо готуй з імбиром і перцем, рибу з корицею та гвоздикою. Прянощі посилюють обмінні й травні процеси, активізують кровообіг. З'їж шматок м'яса, рясно посипаний перчиком - і ти відчуєш, як тепло розливається по всьому твоєму тілу.
     Застуда починається із замерзлих ніг.
     У сильний мороз не одягай на себе важкий одяг: кілька кілограмів важкого утеплювача обмежать твої рухи, але навряд чи зігріють повноцінно.
     Використовуй принцип багатошаровості: на тілі обов'язково повинна бути бавовняна маєчка або футболка, потім - натуральна кофточка або светр.
Особлива увага - ноги.
     На стопах людини зосереджені проекційні зони всіх органів. Зокрема легені, вухо, горло, ніс. Заморозиш ніжки – відкриєш застуді ворота в свій носик або шийку.
     У боротьбі з застудою допоможе чай!
     Але правило тут те саме, що й з алкогольними напоями: питии гарячий чай можна, повернувшись додому з морозу або якщо не плануєш найближчі години дві виходити на мороз. Річ у тім, що гарячий чай викликає активнее потовиділення, що навряд чи потрібно тобі на сильному морозі.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg