Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Представники КУП НАНУ взяли участь у щорічній Міжнародній конференції Федерації всесвітнього миру
Представники КУП НАНУ взяли участь у щорічній Міжнародній конференції Федерації всесвітнього миру
     На доручення ректора Юрія Бошицького та на запрошення голови Федерації всесвітнього миру Михайла Ільїна  18 листопада представники Київського університету права НАН України взяли участь у щорічній Міжнародній конференції, що відбулася у Київському міському будинку вчителя. Темою конференції було «Виховання молодості – ключ до нової парадигми лідерства». Серед послів миру були відомі артисти та представники посольств різних країн світу, що акредитовані в Україні.

     Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи передала вітання від ректора університету, професора, кавалера ордену «За заслуги», Посла миру Юрія Бошицького,  наголосивши на тому, що Федерація всесвітнього миру поважає представників усіх націй і надихає долати кордони задля втілення ідеалу миру, гармонії та єдності людства.

     Місце проведення конференції є знаковим, адже тут засідав Уряд УНР під головуванням Михайла Грушевського, які проголосили незалежною Україну  та мріяли про її майбутнє. Лідери, що зібралися в цій світлій залі мають продовжити справу лідерів УНР.
     На даному заході Бондару Віталію, студенту V курсу та Бараненко Аліні, студентці ІІ курсу  вручили сертифікати молодих посланників миру за плідну та змістовну співпрацю протягом трьох років. Спільні заходи КУП НАНУ та Федерації всесвітнього миру такі, як «Діти народжуються не для війни» в подальшому запрошують учасників конференції долучатися до їх проведення.

      Захід проходив  у теплій  та дружній атмосфері.  

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg