Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Продовжується проект «Кроки до прекрасного»
Продовжується проект «Кроки до прекрасного»
     У рамках проекту «Кроки до прекрасного», що діє під патронатом ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького студенти І курсу  23 жовтня 2014 р. відвідали будинок-музей Марії Заньковецької та Національний академічний театр російської драми  ім. Лесі Українки, виставу А.П. Чехова «Вишневий сад».
     Корифей українського театру Марія Костянтинівна Заньковецька в останній чверті ХІХ – на початку ХХ століття була в центрі культурного життя всієї Російської імперії. Саме в цей час розвивався і стверджувався український національний театр, у діяльності якого велику роль зіграла особистість актриси. Працівники музею люб’язно зустріли студентів КУП НАНУ, розповіли про велику українку. Екскурсія по будинку акторки дозволила зануритися в ті часи та краще зрозуміти важке життя Марії Костянтинівни, зрозуміти, як досягаючи успіху залишатися людиною, буди особистістю!
     Класична п’єса Антона Чехова отримала нове життя у стінах Національного академічного театру російської драми  ім. Лесі Українки. У постановці задіяні українські та російські діячі мистецтв. Вистава дає можливість насолодитися чітко вибудуваної, глибоко проникливої драматургією, яка простежується навіть у костюмах героїв, а головне - побачити, як вдало «накреслено» психологія образів.

     Надали можливість насолодитися чудовою акторською граю: народна артистка України, народна артистка Росії Тетяна Назарова; народна артистка України Наталія Доля;  народний артист України Олександр Гетьманський; народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т.Г.Шевченка  Рушковський Микола та інші актори.
    Емоції переповнювали студентів, вони отримали культурний заряд,що сприятиме студентів у подальшому успішному навчанні. Юрист – це всебічно розвинута людина, з високим рівнем культури.
За інформацією
Михайла Аврутіса,
студента І курсу  
                                                                                    юридичного факультету


 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg