Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти Київського університету права НАН України віншували жіноцтво Ради ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району м. Києва
Студенти Київського університету права НАН України віншували жіноцтво Ради ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району м. Києва
     Напередодні Міжнародного дня 8 березня студенти КУП НАНУ  віншували жіноцтво Ради ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району. У рамках підписаного меморандуму про співпрацю КУП НАНУ з Радою ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району є традиційним проведення спільних  урочистостей з нагоди свят.  Знаковим для студентів є те, що ветерани мікрорайону вміло гуртуються навколо спільної ідеї патріотичного виховання молоді. Хор ветеранів пропагує ідеї згуртування навколо пісні.

     Студенти – волонтери КУП НАНУ зі словами щирої поваги та вдячності на адресу славного жіноцтва, звернулися до присутніх поважних жінок, на долю яких випали складні роки лихоліть війни та вручили квіти вдячності.

     Галина Левківська, проректор з соціально-гуманітарних питань на адресу присутніх висловила слова щирої подяки від Юрія Бошицького, ректора, професора та професорсько-викладацького складу та за надану допомогу щодо питань виховання підростаючого покоління і передала від КУП НАНУ 600грн матеріальної допомоги.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg