Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти КУП НАН України відвідали політичне ток-шоу «Велика Політика з Євгенієм Кисельовим»
Студенти КУП НАН України відвідали політичне ток-шоу «Велика Політика з Євгенієм Кисельовим»
     Студенти КУП НАН України вже не перший раз відвідують політичне ток-шоу «Велика Політика з Євгенієм Кисельовим» на телеканалі Інтер. Обговорення політичних проблем, недоліків законодавства з юридичної точки зори, зустрічі з відомими діячами політики, адвокатами, прокурорами, журналістами – міжнародниками, та іншими – все це можна назвати тим, що потрібно для встановлення у майбутніх юристів як особистих, так і моральних, і що найголовніше на мою думку - професійних якостей та переконань.

   Десять студентів КУП НАНУ за попереднім відбором лідерських якостей 2 грудня отримали можливість спілкування з гостями даної програми, серед яких були поважні представники світу футболу, української та російської політики.
   Студенти мали можливість поспілкуватися після завершення передачі з Євгенієм Кисельовим, та гостями прорами.
    У форматі даної програми ведучий Євгеній Кисельов та запрошені журналісти, політологи, соціологи, юристи аналізують найактуальніші проблеми сучасної політики та соціального життя останнього тижня.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg