Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти КУП НАНУ та Студентська рада м. Києва за підтримки КМЦП провели засідання круглого столу , присвяченого Дню Соборності України
Студенти КУП НАНУ та Студентська рада м. Києва за підтримки КМЦП провели засідання круглого столу , присвяченого Дню Соборності України
     22 січня 2015 року з нагоди відзначення 96-ї річниці проголошення Акту злуки Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки студенти Київського університету права Національної академії наук України та Студентська рада м. Києва провели засідання круглого столу: «Нас єднає прапор України: духовний зв'язок поколінь» у конференц-залі Історико - меморіального музею Михайла Грушевського.
Тематикою даного заходу було обговорення проблематики:
1.    Українська державність: історія і сучасність;
2.    Державна політика Михайла Грушевського щодо формування та функціонування військової доктрини УНР;
3.    Погляди Михайла Грушевського на федералізацію української незалежної держави.
     Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто виборював незалежність України, трагічні постаті 22 січня 2014 року на Майдані незалежності в м. Києві та всіх, хто віддав своє життя на Сході України, виборюючи цілісність України.
     З вітальним словом до присутніх звернулася Галина Левківська, проректор з соціально-гуманітарних питань, наголосивши на тому, що даний захід несе в собі  виховне та пізнавальне значення , що спонукає студентів глибше долучитися до вивчення найвидатнішої постаті українського історика, літературознавця, творця новітнього українського парламенту – Української Центральної Ради та творця головних державно-правових актів тогочасності. Масштабність багатогранної діяльності складно осягнути і сьогодні, він народився з генетичною любов’ю до України.  

     Модераторами даного заходу виступили Мирослав Дурдинець, перший заступник голови Студентської ради м. Києва, Дар’я Опря, студентка першого курсу КУП НАНУ, Олександр Даценко, Президент Студентського парламенту КУП НАНУ. Головуючим модератором виступив Юрій Євтушенко – старший науковий співробітник музею.
     Активну участь в обговоренні зазначених питань взяла Марія Осядла, аспірантка Інституту держави і права НАН України.
     На завершення заходу за дорученням ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького студенти, завідувач бібліотекою Тетяна Ярошевська передали до експонатів музею старовинну доріжку академічного періоду розвитку України та Енциклопедію конституційного права, видану колективом авторів науковців КУП НАНУ.

     Знаковим стало проведення паралелі минулого з майбутнім – усі учасники круглого столу були з різних регіонів України, а під час підписання меморандуму про співпрацю між ВНЗ молодь символічно об’єдналася в ланцюг миру та виголосила клятву на вірність рідній країні.
     Учасники круглого столу на знак глибокої поваги до величної постаті поклали квіти вдячності від молоді до підніжжя пам’ятника М.С.Грушевського.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg