Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти КУП НАНУ відсвяткували День студента.
Студенти КУП НАНУ відсвяткували День студента.
   21 листопада за  фінансовим сприяння ректора, заслуженого юриста України Бошицького Юрія Ладиславовича, студенти КУП НАНУ провели вечірку у клубі Beton Club, приурочену Дню студента та Всесвітньому дню відмови від паління.

   Вечірці дозвілля передували заходи: Дебют першокурсника та Акції в університеті щодо відмови від паління (профілактичні фільми на плазмі протягом дня надавали студентству наочну інформацію про шкідливість паління). «Геть паління – ми здорове покоління» під таким гаслом пройшла акція, під час якої студенти мали можливість обміняти сигарету на цукерку.

   Розважальна програма включала в себе виступ команди КВК від групи ПБ-14, які висвітлили гумористичні аспекти життя студента. Анна Савранська, з сольним номером на саксофоні, подарувала неперевершену мелодію, а дует Анни Абраамян та Дарії Ярцевої з піснею "I love Rock'n'Roll", розповсюдили запальний настрій для всіх присутніх.

   Студенти мали можливість поспілкуватися один з одним у дружній, невимушеній обстановці та приємно провести час. Учасники вечірки висловлюють слова вдячності Ю. Бошицькому за надану можливість презентувати креативне студентське життя вишу в міському клубі та провести змістовно своє дозвілля.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg