Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти КУП НАНУ відвідали Київський національний академічний театр оперети
Студенти КУП НАНУ відвідали Київський національний академічний театр оперети
     У рамках проекту «Кроки  до прекрасного», що діє під патронатом ректора, професора, заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького найактивніші студенти  та працівники вишу були заохочені  з нагоди Дня юриста безкоштовним  відвідуванням  вистави  «Кармен-сюїта» у Київському національному  академічному театрі оперети.
     У новій оригінальній трактовці від головного балетмейстера Національної оперети України Вадима Прокопенка глядачі стали свідками яскравої, захоплюючої, неймовірно бурхливої і, водночас, трагічної історії кохання.

     У центрі балету – трагічна доля циганки Кармен і солдата Хозе, якого Кармен залишає заради молодого Тореро. Взаємовідносини героїв і загибель Кармен від руки Хозе зумовлені Роком. Таким чином, історія Кармен (порівняно з літературним першоджерелом і оперою Бізе) вирішена в символічному плані, що посилено єдністю місця дії.
     Студенти дякують  ректорові  Юрію Ладиславовичу за чудову нагоду відвідати  виставу «Кармен-сюїта», адже для майбутнього юриста культурна складова є важливим фактором розвитку  успішної особистості.

 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg