Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти КУП НАНУ відвідали Київський національний академічний театр оперети
Студенти КУП НАНУ відвідали Київський національний академічний театр оперети
     У рамках загальноуніверситетського проекту  «Кроки до прекрасного»,  що діє під особистим патронатом ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького29 листопада 2014 року студенти та професорсько-викладацький склад  Київського університету права НАН України відвідали Київський національний академічний театр оперети, де проходила оперета «Бал у Савойї» на музику Пала Абрахама.
     Вистава викликала надзвичайний ажіотаж, зал був переповнений. І не дарма адже всі присутні мали можливість насолодитися яскравою грою акторів, неперевершеними голосами, чудовими танцями і талантом режисера, що виявився у постановці оперети. Вже з перших хвилин вистави було зрозуміло наскільки точно  підібрані актори. Їхній талант і здатність до перевтілення просто вразили глядачів.

     Співпраця Київського університету права НАН України та Київського національного академічного театру оперети має важливе значення для культурного розвитку студентства, виховання у молоді відчуття прекрасного. Студенти та працівники університету завжди із задоволенням відвідують вистави та залишаються відданими прихильниками талановитих артистів театру.
     Студенти Київського університету права Національної академії наук України дякують ректорові Юрію Бошицькому за надану можливість відвідати театр.
Демків Ярина,
студентка ІІ курсу
юридичного факультету


 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg