Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти КУП НАНУ відвідали концерт в посольстві Угорщини в Україні «Україна – Угорщина: гітарний діалог»
Студенти КУП НАНУ відвідали концерт в посольстві Угорщини в Україні «Україна – Угорщина: гітарний діалог»
     На доручення ректора 30 березня 2017 року  у рамках загальноуніверситетського проекту «Кроки до прекрасного»,  що діє під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького, студенти Київського університету права НАН України відвідали концерт «Угорської музики» в посольстві Угорщини. Даний захід відкрив Надзвичайний та Повноважний Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкель.
     Під час виступу прозвучали музичні твори угорських, українських, іспанських композиторів. У поєднанні з цією подією відбулася презентація добірки картин видатного художника і науковця Стефана-Арпада Мадяра «Синестезія – як народжуються зорі..», покликана довести чудову взаємодію музичного та образотворчого мистецтва.

     Студенти КУП НАНУ були зачаровані музичною культурою Угорщини. На концерті прозвучали композиції: «Угорська фантазія», «Сюїта Тристан» Микити Кошкіна, «Ловець мрій». Також звучала музика від талановитого закарпатського композитора Ференца Берната, який майстерно виконав мелодії угорського народу: «Квіти угорської Батьківщини», «Карпатська рапсодія»; прозвучала  у переробці Ференца Берната відома українська пісня «Рідна мати моя», що проникливо зворушила серця всіх гостей.
Прес-центр КУП НАНУ
(інформацію підготували: Левківська Г.П., Кальмук І.П.)

 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg