Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти КУП НАНУ відвідали Новий український театр
Студенти КУП НАНУ відвідали Новий український театр
     У рамках проекту «Кроки до прекрасного»,  який діє в університеті  під особистим патронатом ректора, професора Юрія Бошицького,  студенти КУП НАНУ відвідали Новий український театр 18 січня.  
     Вистава з такою своєрідною назвою «Тільки ім'я у застиглому повітрі» за п`єсою Ольги Зверліної  веде за собою глядачів у світ творчості.  
     Вистава наштовхує на роздуми, де відбувається зіткнення реального світу буднів зі світом мрій , з прагненням до постійного пошуку свого ідеалу.
     Чи може людина стати дійсно щасливою з «синицею» в руках , або так і залишиться з нею неспокійною в очікуванні свого «журавля»?  Чи витримають випробування молодь,  що тільки знайомиться із життям  тільки намагається  бути щасливою.

     Третій рік поспіль, відвідуючи вистави Нового українського театру, студенти  мають змогу спілкуватися із акторами, обговорювати актуальні проблеми сучасності.
     На завершення  зустрічі  студенти  щиро подякували акторів, почастувавши їх у святвечір напередодні Водохреща кутею ( за народними традиціями молоді люди найповажнішим людям від родини до першої зіроньки розносили кутю)
Помічник проректора з гуманітарної
освіти та виховної роботи
 Наталія Чернега
 


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg