Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти КУП НАНУ відвідали Новий український театр
Студенти КУП НАНУ відвідали Новий український театр
     Студенти-координатори загальноуніверситетського проекту «Кроки до прекрасного», що діє в університеті під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького  відвідали виставу «Карнавал гріхів» у Новому українському театрі, що є давнім партнером Київського університету права НАН України.

     У виставі «Карнавал гріхів» дивним чином зійшлися на одній сцені Ромео з Джульєттою та Отелло з Дездемоною, Офелія з Гамлетом, Леді Макбет зі своїм чоловіком та навіть  король Лір зі своїми дочками.
     Актори з великим захопленням занурюються в класичні хрестоматійні сюжети та намагаються знайти в них нові, зрозумілі сьогоднішньому поколінню, відповіді на одвічні питання буття.
     Після закінчення вистави студенти подякували акторській трупі за неймовірні емоції та вболівання за долю героїв, передали буклетну продукцію КУП НАНУ для бібліотеки театру. У буклетній продукції проекту «Кроки до прекрасного» розміщені світлини  акторів та студентів вишу із попередніх спектаклів.
     Студенти-координатори дякують за надану можливість відвідати театральну виставу та збагатити духовну скарбницю своєї культури.  


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg