Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти КУП НАНУ відвідали Перший міжуніверситетський поетичний вечір
Студенти КУП НАНУ відвідали Перший міжуніверситетський поетичний вечір
   15 грудня о 17:00 в "Будинку вчителя" проходив Перший міжуніверситетський поетичний вечір. Всі охочі студенти могли скористатися можливістю і прочитати свою власну поезію, прозу. Найкращі будуть опубліковані у одному з літературних журналів чи газет.
   Студентство КУП НАНУ мало змогу відпочити духовно та почути креативні вірші на різноманітні теми від лірики до громадянської прози. Молодь поринула у вирій творчості та опинилася у сузір’ї поетичних авторів та митців. На запрошення студентів захід відвідали представники Київської міської державної адміністрації.

   Даний захід проводився для того, щоб зібрати творчих, креативних студентів, сприяти можливості познайомитися один з одним, заявити про себе, виступити перед публікою зі своїми віршами, прозою. Саме таке спілкування було родзинкою молодіжного культурного вечора. Студентство під час проведення даного заходу мало можливість поспілкуватися уже з відомими поетами і дебютувати на високому рівні перед представниками КМДА та міською адміністрацією з першими кроками своєї творчості.
   Детальніше можна ознайомитися за посиланням https://yadi.sk/d/yeX-JIuadRG7W
 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg