Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти КУП НАНУ відвідали проект сучасного мистецтва THE SHOW WITHIN THE SHOW
Студенти КУП НАНУ відвідали проект сучасного мистецтва THE SHOW WITHIN THE SHOW
     В рамках Міжнародного року Вільяма Шекспіра, студенти групи ПБ-14, на чолі з куратором Чаплюк Оксаною Іванівною, відвідали проект  сучасного мистецтва THE SHOW WITHIN THE SHOW.
     Експозиція проекту, розміщена у музейному комплексі «Мистецький Арсенал»  складається з двох частин: «Перевтілення» та «Театр історій». Знаменита шекспірівська теза, що життя це театр, а люди в ньому актори, криє у собі трагічну констатацію того, що всі ми від народження змушені грати ролі.  У цьому контексті театр, декорації і актори набувають зовсім іншого значення, стаючи проявом свободи творчості, намаганням вийти за рамки божественної напередзаданості. Бунт проти цього стає вираженням чистого бажання свободи, прагнення обрати собі життя і прожити його сповна бодай на короткий час. Відтак театральне шоу стає способом втечі від Вселенського Шоу, своєрідним викликом реальності, що не воліє руйнувати наявне, але протиставляє йому своє. У даному контексті шоу може на деякий час стати для людини більш реальним ніж реальність.

     «Перевтілення» презентує твори художників, які з певних причин не декларують своє справжнє ім’я. За масками творів приховуються реальні обличчя митців, а куратори вводять їх у нову контекстну гру примарності уявлення про те, що є реальним, віртуозно  віддзеркалюючи соціальні трансформації та маніпуляції.

  Група ПБ – 14

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg