Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти КУП НАНУ відвідали театр оперети
Студенти КУП НАНУ відвідали театр оперети
     У рамках загальноуніверситетського проекту «Кроки до прекрасного», який діє  в КУП НАНУ під особистим патронатом ректора, , професора Юрія Бошицького найактивніші студенти І-ІІ курсів мали можливість відвідати  Київський національний академічний театр оперети виставу «Циганський барон».
     Захоплююча стихія пісенності в запальних ритмах чардашу і циганських мелодій, на тлі яких і народжується незвичайна історія всеперемагаючого кохання, надихає, додає оптимізму і впевненості в силі цього прекрасного почуття.

     «Циганський барон» в Національній опереті України — це суцільний каскад сюрпризів для глядача. Тут  і справжній циганський платок 100 — річної давності родом з Австро — Угорщини, і сцена суду, вирішена в філософському ключі, і автентичні циганські обряди. А в шлюбному ритуалі очищення водою артисти балету виконують танець під дощем.
Студенти Київського університету права Національної академії наук України дякують ректорові Юрію Бошицькому за надану можливість відвідати театр.
     Ідучи до європейських стандартів та напередодні Дня європейських мов (26 вересня) студенти виявили бажання написати твори-мініатюр  іноземними мовами, що вивчаються у ВНЗ (англійська, німецька, французька, іспанська)\, тим самим сприяючи кращому засвоєнню іноземної термінології.  

 

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg