Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти КУП НАНУ відвідали відкриття фотовиставки газети «День – 2015»
Студенти КУП НАНУ відвідали відкриття фотовиставки газети «День – 2015»

     У рамках загальноуніверситетського проекту «Кроки до прекрасного», що діє в Київському університеті права Національної академії наук України під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького,  студенти відвідали відкриття ХVІІ Міжнародної фотовиставки «День – 2015» . Дана виставка проходить в галереї «Лавра» за адресою Лаврська, 1.

     Представники КУП НАНУ від імені адміністрації привітали організаторів та гостей фотовиставки, вручили  подарункову буклетну продукцію університету автору роботи «Психодрама»  у номінації «Птахи водойм» Андрію Пецу із Хмельницької обл. Саме ця робота була відібрана студентами-експертами напередодні відкриття виставки.
     Під час церемонії нагородження номінантів у експозиційній залі на екрані було висвітлено інформацію про КУП НАНУ та на знак співпраці організатори вручили подяку за підтримку ХVІІ Міжнародної фотовиставки «День – 2015»

     Студенти дякують ректорові Юрію Бошицькому за надану можливість відвідати виставку, адже юристи мають бути духовно багатими особистостями.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg