Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти КУП НАНУ відвідали виставку ікон «Небо на землі»
Студенти КУП НАНУ відвідали виставку ікон «Небо на землі»
     У рамках проекту  «Інтелектуальна власність України: перлини сучасного живопису для студентської молоді», що діє в університеті під особистим патронатом ректора, професора Юрія Бошицького, студенти мали нагоду відвідати Центр Української Культури та Мистецтва. На виставці представлена сімейна іконописна майстерня «Небо на землі». Іконописці цієї майстерні працюють за старовинними технологіями. Слід зазначити, що навіть гачки для кріплення ікон виконують вручну.  Майстерня «Небо на землі» здобула авторитет і визнання серед вірян.  По завершенню виставки у Центрі Української Культури та Мистецтва колекція робіт провідних миколаївський іконописців буде представлена в стінах КУП НАНУ.

     Зацікавили студентів рукотворні обереги міфічних істот напередодні великодніх свят: Дідухів, Сонячних коней, Пав і Павичів, які переносять на своїх крилах Богів по всьому Всесвіті.
     Охочі відвідувачі мали змогу здобути навики виготовлення ляльки – мотанки та зробити перші крики оформлення найрізноманітнішими візерунками писанок.

     Студенти  висловлюють щиру подяку Павелко Марії за надану можливість спілкування з провідними майстрами представлених експонатів.
 

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg