Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти КУП НАНУ висадили 100 білих троянд на честь пам`яті героям Небесної сотні під час Всеукраїнської толоки «Зробимо Україну чистою»
Студенти КУП НАНУ висадили 100 білих троянд на честь пам`яті героям Небесної сотні під час Всеукраїнської толоки «Зробимо Україну чистою»
     12 квітня 2014року четвертий  рік поспіль студенти Київського університету права Національної академії наук України беруть активну участь у Всеукраїнській  толоці «Зробимо Україну чистою» .
     Для учасників толоки ректор, професор Юрій Бошицький зробив історичний екскурс відзначення Всесвітнього дня довкілля, зазначивши, що цей день відзначають в третю суботу квітня з 1999 року, згідно з Указом Президента № 855/98 від 06.08.1998.  

     У КУП НАНУ склалися й свої певні традиції: після прибирання прилеглих територій до вишу учасники толоки висаджують троянди. Так, учасниками толоки 20 квітня 2013 року  було висаджено 95 троянд, приурочених 95 – тій  річниці Конституції УНР. За ініціативою та особистою участю ректора  Юрія Бошицького на території  університету  учасниками толоки 12 квітня 2014 року було висаджено 100 білих троянд на честь пам`яті героям Небесної сотні.
     Ректор продемонстрував учасникам толоки  правильність висадження кущів троянд.  

     До студентів вишу долучилися небайдужі місцяни Святошинського району, які мешкають на вул. Семашка, вул. Академіка Доброхотова, вул. Василя Стуса, а також переселенці із Криму, які нині проживають на базі відпочинку в Пущі – Водиці.
     Загальна кількість студентів, які взяли участь у Всеукраїнській толоці понад 110 осіб.

     На завершення заходу відбувся товаристський матч  з міні-футболу між викладачами та студентами вишу. Учасники толоки після плідної фізичної праці смакували козацький куліш.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg