Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти КУП НАНУ взяли участь у толоці на території Музею народної архітектури та побуту Пирогово
Студенти КУП НАНУ взяли участь у толоці на території Музею народної архітектури та побуту Пирогово
     У рамках загальноуніверситетського проекту «Пізнай свій край», що п`ятий рік поспіль діє в КУП НАНУ під особистим патронатом Юрія Бошицького, ректора, професора ,  заслуженого  юриста України  студенти взяли участь у толоці на території Музею Пирогово, а також  мали змогу познайомитися з архітектурою та історією Нового села 60-70 рр. ХХ ст. в комплексі Музею народної архітектури та побуту Пирогово.

     Студенти разом із представниками земляцтва Закарпаття у м. Києві облагородили територію Нового села Закарпатської обл.  Даний захід є знаковим оскільки студенти мали змогу познайомитися з видатними постатями Закарпаття. Найвідомішими особистостями Закарпатської області є Квіт Сергій Миронович, Міністр освіти і науки України; Бошицький Юрій Ладиславович,  провідний фахівець з інтелектуальної власності в галузі права;  Лазоришинець Василь Васильович, провідний вчений в галузі кардіохірургії; Климпуш Орест Дмитрович, український політик, інженер, дипломат;  Дурдинець Василь Васильович, радник Міністерства внутрішніх справ України.

     На завершення толоки студенти разом із представниками громади смакували стравами української закарпатської кухні.
Чернега Наталія, помічник проректора
з гуманітарної освіти та виховної роботи


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg