Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти КУП НАНУ взяли участь у VІ науково-практичній конференції «Модель ООН: Сканді – 2014
Студенти КУП НАНУ взяли участь у VІ науково-практичній конференції «Модель ООН: Сканді – 2014
     28-29 листопада 2014 року в Скандинавській гімназії   відбулася VІ науково-практична конференція «Модель ООН: Сканді – 2014. Консолідація у вирішенні глобальних проблем людства шляхом міжнародної співпраці».
     Модель Організації Об’єднаних Націй – це гра, яка імітує засідання різних органів системи ООН, а її учасники виступають у ролі дипломатів. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні поточних питань, що стоять на порядку денному ООН.
     Розпочалась вона з відкриття Генеральної Асамблеї ООН. Напутні слова делегатам сказали директор Скандинавської гімназії Пушкарьова Т. Е., керівник та організатор проекту Глотова Є. А. та представник ООН в Україні Андрієвська Вікторія.

     У цьому році географія учасників заходу була досить широкою, окрім гімназій, ліцеїв, СЗШ м Києва до участі в даному заході долучилися команди школярів і студентів  м. Конотопа, м. Мелітополя, м. Черкаси, м. Кіровограда.
     У програмі науково-практичної конференції розглядалися питання роззброєння та міжнародної безпеки (DISEC);створення інформаційної безпеки населення держав-членів ООН; роль ООН у боротьбі зі світовою корупцією як фактором економічного і правового впливу на міжнародну політику; роль ООН в розвитку інституту верховенства права.

     Студенти Київського університету права НАН України мали змогу взяти участь у конференції, яким під час жеребкування випало презентувати Корейську Народну-Демократичну Республіку. Команда студентів юридичного та міжнародного факультету  КУП НАНУ були відзначені дипломами.  

Опря Дар`я,
студентка  І курсу
юридичного факультету


 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg