Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти КУП НАНУ взяли участь в урочистостях ІХ Всеукраїнського фестивалю науки
Студенти КУП НАНУ взяли участь в урочистостях ІХ Всеукраїнського фестивалю науки
     19 травня в Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України відбулося урочисте відкриття ІХ Всеукраїнського фестивалю науки.
     З вітальним словом до присутніх звернувся Борис Патон, академік, президент Національної академії наук України. Він тепло привітав присутніх із професійним святом – Днем науки, озвучив вітальний лист на адресу науковців від Президента України Петра Порошенка. Ігор Жданов, Міністр молоді і спорту України висловив щирі слова подяки науковцям за вагомий внесок у розбудову та впровадження винаходів, що конче необхідні державі. Посол Франції в Україні пан Ален Ремі, вітаючи присутніх із Днем науки зосередив увагу на спільних проектах науковців України та Франції, закликав до пошуків нових проектів співпраці.

     На урочистому засідання відбулося вручення державних нагород України з нагоди Дня науки (Указ Президента України №269/2015). Бурхливими оплесками присутні студенти КУП НАНУ зустріли інформацію про нагородження ректора, професора Юрія Ладиславовича Бошицького орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
     Під час Фестивалю студенти мали можливість ознайомитися з презентацією інноваційних розробок установ НАН України; побачити презентації науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та учнів середніх навчальних закладів м. Києва та обмінятися інформацією із школярами щодо розбудови учнівського та студентського самоврядувань.

    Делеговані студенти юридичного та міжнародних відносин факультетів мали змогу пересвідчитися, що мультимедійний супровід доповідей сприяє сприйняттю технічної наукової  інформації гуманітаріям.
Галина Левківська

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg