Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти КУП НАНУ знайомляться з традиціями, культурою та звичаями європейських країн
Студенти КУП НАНУ знайомляться з традиціями, культурою та звичаями європейських країн

   19 грудня 2014 року у Київському університеті права Національної академії наук України в межах проведення Днів культури країн, мови яких вивчаються було проведено заняття на тему: «Святкування Різдва в різних країнах світу». Модератор – викладач кафедри іноземних мов Костюк А.В. Під час заняття, майбутні юристи-міжнародники, продемонстрували гарні знання іноземної мови, а також свою винахідливість та креативність. Студенти групи МП-31 підійшли досить творчо та креативно до заняття, що сприяло глибшому ознайомленю з традиціями, культурою та звичаями  європейських країн.  Виготовлення  стінної газети сприяло донесенню до ширшого кола студентів інформації про походження та святкування 19 грудня свята «Святого Миколая».  Творчим доробком заходу став колективний літературний переклад віршів з німецької мови на українську.

   Активну участь у підготовці взяли студенти Капустін В., Горбонос Т., Самойленко Л., Волошина А., Любас Л., Сумленна К., Добродєєва М., Соловйова Н.

   Студенти групи МП – 21  підготували та представили презентації – доповіді про святкування Різдва та новорічних свят у Україні, Німеччині, США та Норвегії.  Майбутні фахівці в галузі міжнародного права взяли активну участь у вікторині та розв’язуванні тематичних кросвордів.

   Свої презентації-доповіді представили студенти: Маліновська М., Кононюк Я., Балагур В., Миркєєв Я., Попенко В., Ярцева Д., Накопія Н., Чайковська Т., Якубенко О.

   Після закінчення заходу студенти дійшли до висновку щодо необхідності вивчення іноземних мов. Вивчення іноземної мови  не лише необхідне, а й цікаве.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg