Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти-волонтери Київського університету права Національної академії наук України привітали ветеранів з Днем перемоги, Днем пам`яті та примирення
Студенти-волонтери Київського університету права Національної академії наук України привітали ветеранів з Днем перемоги, Днем пам`яті та примирення
Ветерани, живіть! Ветерани, живіть!
Не лишайте Ви нас ветерани…        

     Напередодні  Дня Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам`яті та примирення (Указ Президента України від 24.03.2015 р.№169) студенти-волонтери  привітали ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району м. Києва.  У рамках підписаного меморандуму про співпрацю КУП НАНУ з Радою ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району є традиційним проведення спільних  урочистостей з нагоди свят. Голова ради ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району Сергій Полухін, генерал-майор щиро привітав присутніх з Днем Перемоги, Днем пам`яті та примирення і запевнив всіх присутніх, що ветерани й надалі будуть надавати посильну допомогу молоді з питань обміну досвіду, сприяти в питаннях патріотичного виховання.

     Студенти-волонтери в рамках загальноуніверситетського проекту «Передай тепло своїх родин людям поважного віку», що діє під патронатом ректора КУП НАНУ, професора  Юрія Бошицького висловили слова щирої вдячності, вручивши квіти та листівки, що були виготовлені власноруч.  Ветерани завжди раді даним зустрічам і з теплотою та трепетом відносяться до студентів, відчуваючи щирість майбутніх юристів.
    Галина Левківська, проректор з соціально-гуманітарних питань на адресу присутніх висловила слова щирої подяки від Юрія Бошицького, ректора, професора та професорсько-викладацького складу і передала від КУП НАНУ 770 грн. матеріальної допомоги.

     На завершення урочистостей хор «Солдатська слава» віншували присутніх піснями воєнних років, вшанували хвилиною мовчання пам`ять усіх, хто відав життя за незалежність України в роки Другої світової війни та в бойових діях на Сході України.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg