Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти-волонтери КУП НАНУ разом із ветеранами Святошинського району вшанували пам`ять жертв війни
Студенти-волонтери КУП НАНУ разом із ветеранами Святошинського району вшанували пам`ять жертв війни
     У рамках загальноуніверситетської програми «Передай тепло своїх родини людям поважного віку», яка діє у Київському університеті права НАН України під особистим патронатом  ректора, професора, заслуженого юриста України  Юрія Бошицького  21 червня 2014 року, напередодні Дня жалоби та вшанування жертв війни, студенти-волонтери  разом із Радою ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району вшанували пам`ять загиблих. Слід зазначити, що серед студентів були і випускники КУП НАНУ 2013 року. Делеговані студенти-волонтери  висловили найтепліші слова співчуття та вдячності усім тим, хто захищав рідну Україну, хто не боявся відати свої життя за мирне небо над головою своїх  нащадків. Сьогоднішні події ще раз нагадують про те, що мир – найвища цінність буття. Тому ми маємо його відстоювати та захищати як колись захищали нас.

     Як зазначили волонтери: «Ви для нас взірець, який сприяє вихованню відданості любові до Батьківщини і  підтримання вири у мирний завтрашній день. Історична пам`ять спонукає нас розуміти,  хто ми і якого роду,  допомагає зміцнити державу, зцементувати націю.»

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg