Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студенти-волонтери КУП НАНУ відвідали Спеціальну школу-інтернат №15 для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами м. Києва
Студенти-волонтери КУП НАНУ відвідали Спеціальну школу-інтернат №15 для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами м. Києва
     У рамках загальноуніверситетського проекту «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», що діє  в КУП НАНУ під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького,  студенти-волонтери відвідали Спеціальну школу-інтернат №15 для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами м. Києва. Даний захід студенти-волонтери провели за фінансової підтримки Київського молодіжного центру та проведення благодійних акцій в КУП НАНУ.

     Зустріч була приурочена Міжнародному дню захисту прав дитини та вшануванню Міжнародного дня невинних дітей – жертв агресії (відзначається щорічно 4 червня). Студенти-волонтери обговорили права дітей, закріплені Конвенцією про права дитини, яка проголошена Генеральною Асамблеєю ООН 20.02.1989р. та в формі тренінгової  гри провели обговорення прав дитини: право на ім`я, на життя, на свободу совісті, на освіту, на житло, на відпочинок. Протягом спілкування спільно з вихованцями студенти виготовили «Мапу долоньок», на яку прикріпили паперові долоньки дітей,  виготовлені з кольорового паперу. Учасники заходу, разом з практикуючим психологом Чернегою Наталією, підготували блок тренінгових вправ для розроблення мілкої моторики вихованців закладу.

     На завершення заходу було проведено флешмоб «Діти народжуються не для війни».
     Зустріч пройшла у творчій та родинній атмосфері.Довідка : Київський університет права НАН України є офіційною філією Київського молодіжного центру.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg