Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Студентський актив КУП НАН України відвідав Центр мистецтв «Новий український театр»
Студентський актив КУП НАН України відвідав Центр мистецтв «Новий український театр»
«Якщо б почати з початку,
я повторила б все як було»
                                              Едіт Піаф
     20 листопада 2011 року студенти Київського університету права НАН України вперше відвідали Новий український театр «Божья коровка» на запрошення художнього керівника та адміністрації театру. Затишок та камерність приміщення театру, атмосфера творчості та привітність працівників даного закладу налаштовувала студентів до ознайомлення із сучасним мистецтвом.
    Глядацькій аудиторії було представлено спектакль «Семь чудес малышки Пиаф: исповедь звезды», який відображає біографію відомої французької співачки від першого подиху до останньої миті земного існування – Едіт Піаф.

    Присутні поринули в атмосферу ХХ століття, яке знаменується життям та творчим шляхом талановитої жінки. Акторська гра Наталії Заруцької та Евгенія Авдоніна не залишили байдужим жодного глядача до захоплюючої та, водночас, тернистої долі співачки-легенди. Майстерна гра акторів, їх запальні танці, костюми та декорації сцени дали змогу поринути у веселі, сумні, трагічні життєві події, які спідкали Едіт Піаф. Відчуття реалістичності дійств витали у приміщенні театру під час перегляду вистави.

    Студенти, у складі Демченко Анни, Кулик Олени, Кухаренко Ольги, Черленюка Тараса, отримали надзвичайне естетичне задоволення від перегляду талановито зіграної театральної постановки. Після завершення спектаклю, Кухаренко Ольга, від імені студентів Київського університету права НАН України, привітала акторів та подарувала квіти вдячності за блискучу акторську гру.
    Адміністрація Центру мистецтв «Новий український театр» презентувала квитки студентам Київського університету права НАН України до Дня студента. Комітет інформації студентського парламенту КУП НАН України висловлює щиру подяку за надану можливість долучитися до театрального дійства та запрошення до перегляду майбутніх вистав, що заплановані в найближчий час.
Кулик Олена, Кухаренко Ольга,
 комітет інформації студентського парламенту КУП НАН України
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg