Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Традиційна зустріч ректора зі студентами IV курсу
Традиційна зустріч ректора зі студентами IV курсу
     2 листопада 2016 року відбулася традиційна зустріч ректора  КУП НАН України Юрія Ладиславовича Бошицького зі студентами IV курсу. Студенти були ініціаторами зустрічі. У них накопичилося багато цікавих запитань, які вони могли задати ректору. Студенти мали нагоду задати питання, що їх цікавлять.
     Зустріч почалася з промови Юрія Бошицького. Ректор заявив про намір відкрити курси для підготовки до ЗНО для бакалаврів. Курси будуть доступні не тільки студентам нашого університету, але й для всього студентства Києва.

      Ректор наголосив, що в нашому університеті нікого не примушують до громадських робіт, але нагадав, що це сприяє розвитку організаційних здібностей молодих людей.
     Проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Левківська Галина Петрівна  нагадала про культуру спілкування студентів у молодіжному соціумі. Студентство прийшло до висновку, що наша спільнота в переважній більшості дотримується етичних норм і цінностей.
     Юрій Бошицький наголосив, що в рамках міжнародної співпраці з Угорщиною КУП НАНУ має нагоду цілеспрямованого виділення 10  стипендій для магістрів. Для України Угорщина в 2015-2016 році виділила 100 місць для навчання. Як влучно сказав ректор : “Це ваш шанс реалізувати себе в житті. Багато людей ходить і тільки дивиться по сторонам, замість того, щоб іти до цілі і реалізувати свої можливості в житті”.
     На завершення заходу студенти IV курсу привітали ректора з найвищою нагородою Угорщини - Орденом «Лицарський Хрест Угорщини».
Студент IV-го курсу КУП НАНУ
Гуменюк Денис

 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg