Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> У Київському університеті права Національної академії наук України вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні
У Київському університеті права Національної академії наук України вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні
     Студенти КУП НАНУ вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні та провели засідання усного журналу «Краса і сила рідної  мови», приуроченого до Міжнародного дня рідної мови. 

     Олена Василівна Чернецька, проректор з наукової та науково-педагогічної роботи  зі вступним словом звернулася до присутніх наголосивши на тому, щоб присутні зуміли крізь своє життя пронести генетичну пам`ять подій, що відбулися на Майдані Незалежності та на в жорстоких боях на Сході України.
     Звернення Міністерства освіти і науки України щодо вшанування Дня  Героїв Небесної Сотні оприлюднив Бондар Віталій, студент ІV курсу юридичного факультету.

     Даценко Олександр – ведучий заходу, підкреслив що у  Київському університеті права Національної академії наук України ректор, професор  Юрій Бошицький  питанню мовної політики, вивченню іноземних мов майбутніми юристами, юристами-міжнародниками  приділяє особливу увагу з метою переваги конкурентоспроможності наших випускників на ринку праці.
     А тому не випадково на нашому заході звучать Заповіт Тараса Шевченка 12 мовами світу,у  хвилини роздумів українці звертаються за порадою до геніальної поезії   видатного поета.

     Родзинкою заходу стало музичні вітання дуету сестер Наруцьких, які виконали пісню Олесі Горової «Героям Небесної Сотні» та «Молитва за Україну».
     Серед почесних гостей заходу були: Анна Куценко, директор Київського молодіжного центру праці,  яка відзначила переможців творчого завдання «Ми пишаємося тим, що ми – українці»;    Халік Абдул, науковий співробітник інституту філософії НАН України, провідний фахівець сходознавства.

     На завершення заходу усі присутні  із особливою гордістю за визнання Гімну України мовами світу переглянули відеоролики Гімну України мовами світу.

 

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg