Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> У КУП НАНУ відбулася презентація персональної виставки картин кримського художника Олексія Спольського
У КУП НАНУ відбулася презентація персональної виставки картин кримського художника Олексія Спольського
     У рамках проекту «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді» за ініціативи Юрія Ладиславовича Бошицького, ректора, професора, Заслуженого юриста України, заступника голови Союзу юристів в університеті відбулася презентація персональної виставки кримського художника Олексія Спольського.
     Під час виставки ректор зосередив увагу присутніх на актуальності та важливості даного проекту для студентів-правознавців та тих, хто цікавиться мистецьким життям нашого суспільства. Невичерпним джерелом, що живить морально-естетичні переконання студентів, формує їх світогляд та смаки є зустрічі із майстрами перлин сучасного образотворчого мистецтва.

     Сьогодення вимагає від студентів ґрунтовних знань і глибоких переконань. Юрист повинен знатися на музиці, живописі, поезії.
Студенти мали змогу під час заходу поспілкуватися з відомими художниками Криму.
     З вітальними словами до присутніх звернулися: Перший секретар Посольства Республіки Болгарії в Україні Веселін Узунов, проректори КУП НАНУ, представники студентського парламенту, науковці, представники ЗМІ.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg