Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> У КУП НАНУ відбулася зустріч адміністрації з кураторами навчальних академічних груп
У КУП НАНУ відбулася зустріч адміністрації з кураторами навчальних академічних груп
     З метою успішного завершення І семестру 2014-2015 н.р.  02 грудня 2014 у Київському університеті права НАН України відбулася зустріч адміністрації університету з кураторами навчальних академічних груп. У порядок денний було включено лекцію Мельник Алли Миколаївни, психолога-консультанта з питань ВІЛ – СНІДу  Київського міського  центру  профілактики та боротьби зі СНІДом, яка надала методичну допомогу кураторам  на дану тематику.

     Під час зустрічі було надано інформацію кураторами щодо  стану успішності та відвідування  занять студентами відповідних академічних груп, звіт кураторів про проведення виховних заходів у академічних групах з 01.09. 2014 по 01.12. 2014 навчальний рік.  
     Чернецька Олена Василівна,  проректор з наукової та науково-педагогічної роботи КУП НАНУ підкреслила, що успішність та відвідування студентами занять залежить в першу чергу від вимогливості кураторів, аналіз роботи кураторів за І семестр буде  предметом обговорення інституту кураторства на Вченій раді в лютому 2015 року.
     Дей Марина Олександрівна, декан факультету міжнародних відносин
порадила присутнім підтримувати креативність студентів у всіх формах спілкування.
     Бевз Світлана Іванівна, декан юридичного факультету зосередила увагу кураторів груп ПБ – 35, ПБ – 36 на наявності академічної заборгованості студентами та підвищення індивідуальної роботи в групах.
     Казак Оксана Олексіївна, завідувач навчальної частини, донесла загальну інформацію про успішність та заборгованість студентів.
     Досвідом нових форм роботи зі студентами  поділилася Тітко Ельвіра Валентинівна, куратор групи МП – 21.
     Чернега Наталія, помічник проректора з соціально-гуманітарних питань надала інформацію присутнім про розроблені та затверджені  тренінгові вправи на згуртування групи, формування почуття команди на заняттях  для студентів І та ІІ курсів.
     Підбиваючи підсумки наради Галина Левківська, проректор з соціально-гуманітарних питань відзначила найефективнішу роботу кураторів 1 курсу: Лісової К.С.,Бойко Л.П., Лім Л.А. та кураторів 2 курсу: Панасюка Р.П., Чаплюк О.І.

     На завершення наради куратори академічних навчальних груп надали пропозиції щодо відзначення 19 річниці заснування КУП НАНУ (15 грудня 2014).

 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg