Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> У КУП НАНУ відбулася зустріч з Першим заступником міністра освіти і науки України Євгеном Миколайовичем Сулімою
У КУП НАНУ відбулася зустріч з Першим заступником міністра освіти і науки України Євгеном Миколайовичем Сулімою
     26 листопада у КУП НАНУ відбулася зустріч Першого заступника міністра освіти і науки Євгена Суліми зі студентством та студентським активом. Студенти КУП НАНУ поділяють задекларований Україною курс на всестороннє зближення з Європейським союзом і глибоко переконані, що тільки ґрунтовні знання, здобуті в рідній Alma Mater, зможуть надати їм глибокі переконання та наблизити молодь до Європи.
     Студентський актив наголосив, що порушення навчального процесу не може сприйматися як позитивний крок до зближення освітніх систем України та Європейського союзу. Майбутні юристи відчувають своїм обов’язком розвивати науку, юриспруденцію, міжнародні відносини, економічну та соціальну сферу України.
     Зустріч відбувалася у формі конструктивного та відкритого діалогу, студентство мало змогу задавати актуальні питання сьогодення: такі як перше працевлаштування, майбутня доля освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст», співпраця Міністерства освіти і науки  зі студентськими об’єднаннями та активами.

     Також Євген Суліма звернувся до студентів із питанням «Як студенти бачать вдосконалення системи освіти на сьогоднішній день?»
     Перший заступник Міністра освіти і науки мав можливість ознайомитися із сучасною матеріально-технічною базою вишу, із креативними загальноуніверситетськими проектами  навчально-виховного процесу в системі онлайн.
   Комітет інформації та
студентських пропозицій
СП КУП НАНУ


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg