Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> У КУП НАНУ відбувся Дебют першокурсника
У КУП НАНУ відбувся Дебют першокурсника
     У Київському університеті права НАН України  відбувся «Дебют першокурсника – 2014»  в рамках проекту «Майбутнє України – в руках талановитої молоді».  В заході взяли участь 3 академічні групи першого курсу юридичного факультету та академічна група факультету міжнародних відносин. Дебют першокурсника – це загальноуніверситетський захід, що четвертий рік поспіль дає можливість першокурсникам реалізувати свої творчі задуми.  Метою  заходу є виявлення талантів, реалізації спільних студентських креативних ідей і подальшому пошуку талановитих студентів.

     Такі заходи сприяють активізації культурного життя студентської молоді, залучення першокурсників до традицій університету, виявлення та підтримки студентських талантів, зміцнення дружніх зв’язків між студентами університету.

     Звертаючись до студентства ректор, професор Юрій Бошицький наголосив, що «… це свято зближує та об`єднає молодих людей  усього світу, також символізує єднання всіх, хто прагне до вершин знань, суспільного самоутвердження і прогресивних змін…»

     Традиційним для даного заходу є оголошення радників ректора зі студентських питань на громадських засадах із врученням посвідчень.  Під час презентації креативних проектів навчальні групи досить ретельно відобразили перші кроки студентського життя через демонстрацію відеороликів. Гасло «Усі ми родом зі студентства» сприяло присутнім у залі перенесенню через дійства заходу в їх студентські роки.  

     На заході було відзначено 14 студентів першого курсу за участь у загальноуніверситетській олімпіаді з української мови,
     Примітка: День студента в Україні відзначають згідно з Указом Президента України  "Про День студента" від 16 червня 1999 р. № 659/99 в Україні.

 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg