Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Урочистості з нагоди посвяти першокурсників у РІ КУП НАН України
Урочистості з нагоди посвяти першокурсників у РІ КУП НАН України
   2 вересня 2014 р. у м. Рівне відбулися  урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у великій та дружній КУПівській родині – Рівненського інституту Київського університету права НАН України. Захід відбувся у знаковому місті – в залі органної та камерної музики Рівненської обласної філармонії.
   Урочистий захід відкрив ректор, професор, заслужений юрист України Ю.Л. Бошицький, який у своєму вітальному слові розповів про нові досягнення Університету, а також зазначив ключові аспекти перспектив його розвитку на новий 2014-2015 навчальний рік. Також, що вже стало доброю традицією, Юрій Ладиславович вручив цінні подарунки першокурсникам – академічні підручники київської школи права. Ректор побажав усім наснаги та віри у світле європейське майбутнє України, яке залежить від молодих та перспективних студентів, якими, безсумнівну, є представники Київського університету права. «Принципи та цінності нашого університету виховали не одне покоління гідних представників юридичної професії як на науковій, так і на практичній ниві», - підкреслив Ю.Л. Бошицький.

   На урочистості завітало чимало почесних гостей. Серед яких були: Хомко Володимир Євгенович, Міський голова міста Рівне, Данильчук Олександр, перший заступник голови Рівненської ОДА, Таргонський Григорій, начальник управління освіти і науки у Рівненській ОДА, Серватович Лариса, заступник начальника головного управління юстиції у Рівненській області, Отець Анатолій, протоієрей, клірик Свято-Покровського собору м. Рівного, Левицька Світлана, депутат Рівненської обласної ради, Голова постійної комісії Обласної Ради з питань науки, освіти, культури і духовності, Полюхович Олег, Голова апеляційного суду Рівненської області, Булига Олександр, директор Рівненського обласного краєзнавчого музую, Ващук Василь, В.о. директора Рівненської обласної філармонії, Рудюк Володимир, керівник приватного підприємства «СпортЕлітБуд». Усі вони, у своїх вітальних словах, підкреслювали високий рівень підготовки студентів, унікальні можливості вишу, а саме міжнародні зв’язки, якими особисто опікується ректор, професор Юрій Бошицький. Першокурсників тепло привітали з Днем знань зарубіжні партнери-науковці: професор Адам Махарадзе – Декан факультету соціальних наук, бізнесу і права Батумського державного університету імені Шота Руставелі, з яким у Київському університеті права НАН України, укладено  угоду про  міжнародну співпрацю; Ярослав Стеник, проректор Міжнародного інституту підприємництва і права в м. Прага, доктор юридичних наук, кандидат економічних наук. На заході відчувалась камерна атмосфера, адже велика КУПівська родина об’єднує студентів, викладачів, співробітників та друзів єдиного вищого навчального закладу в системі Національної академії наук України – Київський університет права.

   Андрій Матат, Голова Наукового товариства студентів побажав першокурсникам старанно навчатися, а також усвідомити відповідальність, яка відтепер на всіх нас покладається. «Якщо знання – це безцінний скарб, то саме навчання має бути не лише реалізацією своїх майбутніх планів».
   Не зважаючи на труднощі, які наразі осягнули Україну, - а значить і кожного з нас, - усі присутні мали патріотичний настрій та абсолютну упевненість у світлому майбутньому Української держави. Формою проведення заходу було обрано усний журнал.  
   У рамках загальноуніверситецького проекту «Формуємо бібліотеку зі студентської лави» 5-ти студентам першого курсу, які зі шкільних років брали активну участь у конференція та громадських заходах разом зі студентами РІ КУП НАНУ було вручено комплект книг від зачинателя правової культури вишу - Юрія Бошицького.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg