Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Відбулася конструктивна зустріч ректора зі студентами
Відбулася конструктивна зустріч ректора зі студентами

     15 березня відбулася традиційна зустріч  ректора, професора  Юрія Бошицького зі студентами ІІ курсу. Під час зустрічі були розглянуті питання щодо:
1.    Навчальної дисципліни, як критерію успішності у майбутніх юристів.
2.    Звітності старост про стан успішності в академічних групах.
3.    Проведення профорієнтаційної роботи в ЗОШ студентами ІІ курсу де вони навчалися.

     Як зазначив ректор, що самодисципліна – це один із критеріїв успішності майбутніх юристів. КУП НАНУ системно підходить до питання інтеграції в Європейське та світове освітянське товариство, яке відбувається в розвитку співробітництва з відомими зарубіжними університетами Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) результатом плідної співпраці КУП НАНУ з іноземними закладами та установами є реалізація проведення конференцій, участь працівників університету в міжнародних програмах, що в цілому надає можливість розширювати кордони міжнародного співробітництва. Вимоги часу на порядок денний висувають обов`язкове знання іноземної мови, бездоганне знання свого фаху, а для юристів особливе значення має ще й культура мовлення, риторика. Дисциплінованість студента – це не самоціль навчального закладу, а це ключ до успішності. Для забезпечення надання якісних освітніх послуг сприяє й щорічне анкетування студентів «Викладач очима студентів», адже думка студентів є важливою.

     Створення належних умов для розвитку особистості майбутнього фахівця-юриста, формування високоморальних якостей, поваги до закону й соціальної відповідальності – це завдання університет бере на себе, а  в свою чергу студенти повинні забезпечити дотримання дисциплінованості відповідно до правил внутрішнього розпорядку. Ректор акцентував увагу присутніх на міжнародні зв`язки університету з провідними вишами Європи та перспективу надання подвійних освітніх послуг після бакалаврату з університетами Польщі та Республіки Болгарія.
Зустріч пройшла конструктивно, студенти отримали відповіді на хвилюючі питання.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg