Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького зі студентами
Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького зі студентами
     25 лютого відбулася зустріч ректора Юрія Бошицького  зі студентами юридичного факультету та факультету міжнародних відносин. На порядку денному було розглянуто такі питання:
1.    Складові студентського життя: успішність навчання, громадська робота, дозвілля.
2.    Роль Студентського парламенту, старост академічних груп, радників ректора зі студентських питань у підвищенні академічної успішності.  
3.    Дисципліна, як критерій успішності у майбутній професії.
4.    Київський університет права НАН України – єдиний ВНЗ, який розглядає питання науки як основоположний пріоритет серед студентства (зокрема сприяє участі студентів уже з І курсу в науково-дослідній роботі ВНЗ) зокрема, конференція 30 березня – 2 квітня м. Кошице (Словаччина).

     Зустріч відбулася у невимушеній атмосфері, що надала можливість студентам поділитися ідеями, висловити свої думки щодо життя університету та розглянути подальші перспективи розвитку університету, що сприятимуть наданню якісних освітянських послуг.

     Як наголосив Юрій Бошицький, ректор, професор: «… для того, щоб бути успішними необхідно брати участь і випрацьовувати лідерські риси…. Успішне навчання – це дисципліна,  взаєморозуміння та педагогіка співпраці. Недостатньо підготовлений спеціаліст – це загроза безпеки держави, а тому якість освіти в найсучасніших умовах матеріально-технічної бази університету є для нас реальністю». Ректор окреслив перспективи розвитку структурних підрозділів в містах Ужгород, Львів, Рівне.  Закон України «Про вищу освіту» зазначає поєднання освіти з наукою з метою підготовки конкурентоспроможного людського капіталу, самореалізації особистості. В цьому напрямку  університет підтримує студентів, які займаються науковою роботою та сприяє участі студентів в науково-дослідній роботі не лише на теренах України, а й фінансує відрядження студентів за кордон. Зокрема, 30 березня – 2 квітня до м. Кошице (Словаччина) буде надано фінансову підтримку чотирьом студентам КУП НАНУ для участі в конференції. 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg