Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Виховна робота >> Відбувся турнір з міні-футболу між футбольними командами КУП НАНУ та Київської Духовної Академії
Відбувся турнір з міні-футболу між футбольними командами КУП НАНУ та Київської Духовної Академії
     У рамках  проекту «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім», що діє під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького, на базі КУП НАНУ  16 жовтня відбувся турнір з міні-футболу між командою Київського університету права НАН України та командою  Київської Духовної Академії  Київської єпархії Української Православної церкви. Представники футбольної команди та делегація гостей ознайомилися з сучасною матеріально-технічною базою КУП НАНУ і найважливішими віхами  розвитку вишу, що тісно пов`язний із становленням незалежної України. Майбутні юристи вивчають предмет канонічне право. На території університету збудовано духовний храм Преподобного Нестора Літописця – покровителя освітян. Для гостей було зроблено короткий історичний екскурс у минуле, що тісно пов`язує дві історичні постаті: Миколу Святошу, ім`ям якого названо  район Святошино м. Києва і Нестора Літописця.   Приємно було студентам  Київської Духовної Академії Київської єпархії Української Православної церкви побувати в каплиці Київського університету права НАН України, в якому Архімадрит Сільвестр (Стойчев) є настоятелем і проводить урочисті служби.

     У вітальному слові до учасників турніру звернувся Юрій Бошицький, ректор, професор зазначивши, що в університеті створені всі умови для здійснення фізкультурно-оздоровчої роботи  та заняття спортом, призначення ВНЗ не тільки підготувати фахівця, а виховати достойну людину, гідного громадянина нашої держави. А цьому сприяють креативні проекти, спортивні заходи, здоровий спосіб життя.  

    Архімадрит Сільвестр (Стойчев),  проректор з навчальної роботи Київської Духовної Академії (КДА) підкреслив важливість даного заходу, що сприяє фізичному та духовному розвитку молоді, благословивши всіх учасників турніру.   

     Протоієрей Роман Матюшенко, голова відділу Київської єпархії духовно-фізичного виховання молоді зазначив: «Не можна не  визнати, що для підтримки здоров`я людей вельми важливі профілактичні заходи, створення реальних умов для занять фізичною культурою і спортом . У спорті природно є азарт змагань, і от, коли він служить духовному і тілесному здоров'ю, це дуже добре!»

     На завершення товариської зустрічі учасники турніру були нагороджені  пам`ятними подарунками від вищих навчальних закладів.
Галина Левківська

 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg