Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Викладачі >> Бурлак Оксана Василівна
Бурлак Оксана Василівна
burlak.jpgкандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Київського університету права НАН України
      Народилася 12 лютого 1982 року в м. Івано-Франківську.

      Закінчила факультет міжнародного права Київського міжнародного університету, а також аспірантуру Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.
      Основна сфера наукових досліджень – міжнародне право прав людини. Авторка монографії «Міжнародні стандарти щодо статусу і функціонування національних установ із захисту і заохочення прав людини» (Івано-Франківськ, 2012), ряду наукових статей, в тому числі до колективної монографії «Правова система України в умовах сучасних національних та міжнародних тенденцій розбудови державності» (К., 2012), а також співавтор навчального посібника «Практикум: Міжнародне публічне право» (К., 2012).

      В даний час бере учать у підготовці енциклопедії міжнародного права  в трьох томах, яка готується в Інституті держави і права  ім. В.М. Корецького НАН України за реакцією члена-кореспондента Національної академії правових наук України, професора В.Н. Денисова.

       Викладає курси: «Теорія і практика міжнародного права», «Міжнародне гуманітарне право», «Правничі системи сучасності» та ін.

Службова адреса: 03142, м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7а., каф. 108
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg