Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Викладачі >> Іванов В’ячеслав Миколайович
Іванов В’ячеслав Миколайович
varich.jpg
Професор, завідувач кафедри теорії та історії держави і права
Київського університету права
       Народився 1951 року у м. Ніжині Чернігівської області.
       Після тривалої служби у Військово-морському флоті на викладацькій роботі. Працював на посадах доцента та начальника кафедри Київського інституту внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ, деканом факультету міжнародних відносин Київського міжнародного університету, професором та завідувачем кафедри історії та теорії держави і права в Інституті права ім. князя Володимира Великого Міжрегіональної Академії управління персоналом. З 2010 року в Київському університеті права НАН України. Науково-педагогічний стаж становить понад 25 років.
       В педагогічній та науковій діяльності В.М. Іванова органічно поєднуються здобуті свого часу знання з історії та юриспруденції. Розроблено авторські курси та запроваджено методичне забезпечення викладання навчальних дисциплін: «Історія держави і права України», «Історія держави і права зарубіжних країн», «Загальна історія держави і права», «Юридична конфліктологія».
       Автор понад 60 наукових та навчально-методичних праць загальним обсягом більше 150 д. а. Серед них рекомендовані Міністерством освіти і науки України для вищих навчальних закладів: Історія держави і права України: Навч. посіб. – К.: Атіка, 2007. – 728 с., Практикум з історії держави і права України: Навч. посіб. – К.: МАУП, 2006. – 728 с., Історія держави і права України: Навч. посіб. – К.: Атіка, 2003. – 416 с., Юридична конфліктологія Навч. посіб. – К.: МАУП, 2004. – 224 с. (у співавторстві з Івановою О.В.).

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg