Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Викладачі >> Савчук Костянтин Олександрович
Савчук Костянтин Олександрович
savchuk
доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, к. ю. н., доцент
    Закінчив у 1998 році Інститут міжнародних відносин Київського університету імені Тараса Шевченка, отримавши повну вищу освіту за спеціальністю «Міжнародне право» та здобув кваліфікацію магістра міжнародного права, референта-перекладача з англійської мови. У 2002 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Міжнародно-правові погляди академіка В. Е. Грабаря». У 2007 році отримав вчене звання старшого наукового співробітника. Працює на постійній основі старшим науковим співробітником відділу міжнародного права та порівняльного правознавства Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України. Під його науковим керівництвом було захищено 12 кандидатських дисертацій.
З 2011 також працює за сумісництвом на посаді доцента кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Київського університету права НАН України. Викладає наступні навчальні дисципліни: «Історія міжнародного права»; «Історія міжнародно-правових вчень»; «Вступ до спеціальності «Міжнародне право»»; «Теорія міжнародних відносин»; «Міжнародне право навколишнього середовища».
Наукові праці:
1.    Савчук К. О. Принцип територіальної цілісності держав та непорушності державних кордонів як запорука стабільності міжнародного правопорядку // у кн.: Сучасні проблеми міжнародного права. Liber Amicorum до 60-річчя проф. М. В. Буроменського : моногр. / за ред. В. М. Репецького та В.В.Гутника – Львів-Одеса, 2017. – С. 90-110.
2.    Савчук К. О. Елементи принципу територіальної цілісності держави у працях деяких представників вітчизняної науки міжнародного права ХІХ-поч. ХХ ст. // Правова держава. – 2017. – Вип. 28 – С. 410-418.
3.    Савчук К. Голодомор – геноцид українців (видано також польською та англійською мовами) // Civilians in contemporary armed conflicts / Commissioning Editor Karolina Chmielewska – Warszawa: Warsaw University Press, 2017. – 47-53;
4.    Савчук К. О. Поняття та зміст принципів міжнародного права у працях Всеволода Пійовича Даневського // Часопис Київського університету права - № 3 – 2015 - С. 354-357.
5.    Савчук К. О. Дмитро Іванович Каченовський та його внесок у становлення світової та вітчизняної науки міжнародного права // Український щорічник міжнародного права 2009 - К., 2014 – С. 575-585
 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg