Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Викладачі >> Семеняка Василь Васильович
Семеняка Василь Васильович
semenyakaкандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу
Київського університету права НАН України
Вчений ступінь: Кандидат юридичних наук
Спеціалізація: Міжнародне та національне космічне право, цивільне та страхове право
     Василь Васильович Семеняка – старший науковий співробітник Міжнародного центра космічного права, керівник сектору нормотворчої роботи. Він закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за фахом правознавство (1997) і захистив кандидатську дисертацію (космічне право) (2004).
     Бере активну участь у нормотворчій та експертній роботі. Крім дослідницької роботи В.В. Семеняка займається адвокатською діяльністю. Він залучався до розробки ряду міжнародних і міжвідомчих угод, законодавчих і підзаконних актів в сфері космічної діяльності. Бере участь у науково-правових експертизах із питань страхування в процесі реалізації міжнародних космічних проектів «Глобалстар» (1998, 2004), україно-бразильського проекту «Циклон-4″ (2005), при виникненні спірної ситуації, пов’язаної з катастрофою застрахованого літака біля аеропорту Асмара (Еритрея) (2002), брав участь у підготовці експертного висновку щодо правил космічної діяльності в Україні.
      В.В. Семеняка викладає курс «Космічне право» на факультеті права Київського університету права Національної академії наук України. Він автор близько 40 правових публікацій, включаючи науково-практичний коментар до Закону України «Про космічну діяльність» (2005) (у співавторстві), індивідуальну монографію «Страхування в сфері космічної діяльності: теоретико-правові основи» (2007).

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg