Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Виставки >> КУП НАН України взяв участь у Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра - 2011»
КУП НАН України взяв участь у Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра - 2011»
     У приміщенні палацу культури і мистецтва Український Дім з 17 по 19 листопада було проведено виставку «Освіта та кар’єра - 2011» на якій були представлені найкращі навчальні заклади України та зарубіжних країн. Виставка «Освіта та кар’єра - 2011» є одним із засобів, що надає реальну допомогу молоді в отриманні інформації про можливості набуття професійних знань та побудови своєї кар'єри.
     Сучасна вимога до освіти – це інноваційний шлях розвитку. Завдання – навчити особистість поповнювати свої знання упродовж всього життя, бути захищеною і конкурентоспроможною на ринку праці.

     Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра - 2011» стала щорічним оглядом здобутків у галузі освіти. Провідні навчальні заклади, представляють на виставці свої досягнення. Під час проведення виставки студенти, школярі та молоді спеціалісти міста мали нагоду ознайомитись із нинішнім становищем ринку праці, визначити спеціальності, на які нині є найвищий попит, отримати інформації про заклади освіти, що готують фахівців з різних спеціальностей. Така широкомасштабна освітянська подія сприяла не тільки розв'язанню проблем сьогодення у навчанні та виховання молоді, а й визначенню на майбутнє напрямів і шляхів подальшого реформування галузі освіти. На виставці було багато гостей із зарубіжних країн і СНД. Президент АПН України Василь Кремень пояснив інноваційно–технологічний напрям виставки: « У ХХІ столітті ми маємо жити і працювати в інноваційних умовах. Тобто потрібно готувати молоду людину з інноваційним мисленням, здатну до нової діяльності».

     На виставці було представлено понад 150 навчальних закладів різних рівнів акредитації та форм власності. Київський університет права НАН України упродовж багатьох років приймає активну участь у виставці «Освіта та кар’єра - 2011». Результати діяльності університету були високо оцінені і цьогорічним журі виставки. Київський університет права в особі ректора університету Юрія Бошицького отримав «Гран-прі» виставки.
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »