Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Виставки >> «Освіта та кар'єра – 2010»
«Освіта та кар'єра – 2010»
      Інтеграція України у Європейський простір невід’ємно пов’язана з якістю національної системи освіти, її конкурентоспроможністю. Україна приєдналась до Болонського процесу. Розпочався новий, динамічний етап модернізації галузі освіти. Одним із основних чинників підвищення якості знань є упровадження у практику навчання інноваційних технологій, оновлення усього навчально-виховного процесу відповідно до сучасних досягнень науки і техніки.
       Багато навчальних закладів різних рівнів і наукових установ плідно працюють у цьому напрямку, мають вагомі здобутки, позитивний досвід інноваційної роботи.
       У приміщенні Київського Палацу мистецтв «Український дім з 18 по 20 листопада вже традиційно проходила, одна з найбільш престижних Міжнародних виставок в Україні - «Освіта та кар'єра – 2010», в рамках якої прийняли участь понад 200 навчальних закладів різних рівнів акредитації і форм власності України та зарубіжних країн, обласні та міські управління освіти, науково-методичні центри, заклади післядипломної освіти, наукові установи, підприємства, комерційні структури та видавництва, які співпрацюють із системою освіти.
       Основна мета виставки-презентації – інформувати широку педагогічну громадськість, фахівців, органи державної влади і управління про новітні досягнення у галузі освіти, реальний стан упровадження інноваційних технологій у навчальний процес, поповнення Реєстру інноваційних робіт, визначення пріоритетних напрямків і проблем подальшого розвитку освіти.
       Виставка «Освіта та кар'єра – 2010» є щорічним оглядом здобутків у галузі освіти. Провідні навчальні заклади, представляють на виставці свої досягнення.
       Під час виставки проведено 69 різноманітних заходів: презентація інноваційних розробок, обмін досвідом щодо модернізації системи освіти відповідно до вимог Болонської конвенції, семінари, круглі столи, обговорення актуальних проблем навчально-виховного процесу.
       Близько 260 учасників серед яких був і Київський університет права НАН України взяли участь у конкурсі з п'яти номінацій:
  • Видання підручників та навчальних посібників нового покоління
  • Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології
  • Міжнародне співробітництва в галузі освіти і науки
  • Профорієнтаційна робота серед молоді
  • Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу.
       Близько семи тисяч відвідувачів побували на презентації професійних досягнень освітянських колективів, вищих навчальних закладів та наукових установ; познайомилися з кращим досвідом організації навчально-виховного процесу, сучасними науково-методичними розробками, інноваційними та інформаційними технологіями, авторськими проектами і новою навчальною літературою.

       Під час проведення виставки студенти, школярі та молоді спеціалісти міста мали нагоду ознайомитись із нинішнім становищем ринку праці, визначити спеціальності, на які нині є найвищий попит, отримати інформації про заклади освіти, що готують фахівців з різних спеціальностей. Така широкомасштабна освітянська подія сприяла не тільки розв'язанню проблем сьогодення у навчанні та виховання молоді, а й визначенню на майбутнє напрямів і шляхів подальшого реформування галузі освіти.
        Київський університет права НАН України упродовж багатьох років приймає активну участь у виставці «Освіта України – 2010». Участь нашого ВУЗу в цій події дало можливість презентувати найвагоміші творчі надбання та педагогічні інновації, ознайомлювати відвідувачів з найкращим досвідом організації навчально-виховного процесу університету, авторськими проектами, новим поколінням навчальної літератури.

       Результати діяльності університету були високо оцінені і цьогорічним журі виставки. Завдячуючи самовідданій наполегливій праці викладачів і науковців Київського університету права, було досягнуто значних успіхів у модернізації вищої юридичної освіти сучасного рівня.
       КУП НАН України було нагороджено Золотою медаллю переможця в номінації «Видання підручників та навчальних посібників нового покоління», а ректор КУП НАНУ, професор Ю.Бошицький отримав подяку « За багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти в Україні»

Автор статті: Харченко О.І.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg