Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
"Сучасна освіта - 2008"

Київський університет права НАН України –
сучасна освіта 2008

 

У приміщенні палацу Дітей та юнацтва з 27 по 29 лютого вже традиційно проходила одна з найбільш престижних виставок «Сучасна освіта - 2008» в рамках якої прийняли участь понад 600 навчальних закладів різних рівнів акредитації і форм власності України та зарубіжних країн, обласні та міські управління освіти, науково-методичні центри, заклади післядипломної освіти, наукові установи, підприємства, комерційні структури та видавництва, які співпрацюють із системою освіти.

Тринадцята Міжнародна виставка « Сучасна освіта - 2008» є щорічним оглядом здобутків у галузі освіти. Провідні навчальні заклади, представляють на виставці свої досягнення.

Під час виставки проведено 69 різноманітних заходів: презентація інноваційних розробок, обмін досвідом щодо модернізації системи освіти відповідно до вимог Болонської конвенції, семінари, круглі столи, обговорення актуальних проблем навчально-виховного процесу.

Близько 260 учасників серед яких був і Київський університет права НАН України взяли участь у конкурсі з шести номінацій:
"Інформатика у вищій освіті";
"Школа майбутнього - стратегічний напрям орозвитку освітнього середовища";
"Впровадження здобутків педагогічної науки в освітню практику";
"Модернізація позашкільної освіти";
"Створення та виробництво інноваційних засобів навчання";
"Кращий дизайн виставкового стенду та реклама досягнень".

Близько семи тисяч відвідувачів побували на презентації професійних досягнень освітянських колективів, вищих навчальних закладів та наукових установ; познайомилися з кращим досвідом організації навчально-виховного процесу, сучасними науково-методичними розробками, інноваційними та інформаційними технологіями, авторськими проектами і новою навчальною літературою.

Під час проведення виставки студенти, школярі та молоді спеціалісти міста мали нагоду ознайомитись із нинішнім становищем ринку праці, визначити спеціальності, на які нині є найвищий попит, отримати інформації про заклади освіти, що готують фахівців з різних спеціальностей. Така широкомасштабна освітянська подія сприяла не тільки розв'язанню проблем сьогодення у навчанні та виховання молоді, а й визначенню на майбутнє напрямів і шляхів подальшого реформування галузі освіти.

«Майбутнє нашої країни нерозривно пов'язане з освітою, наукою і виробництвом. І саме ця інноваційна тріада здатна тримати на собі потужну велику державу» - такими словами привітав учасників і гостей ювілейної виставки перший заступник міністра освіти і науки України Гребельник О.П.. До того ж, додав заступник міністра, - це хороша можливість «ознайомитись із досягненнями сусідів, узяти краще».

На виставці було багато гостей із зарубіжних країн і СНД. Президент Академії педагогічних наук України академік В. Кремень - пояснив інноваційно–технологічний напрям виставки: « У ХХІ столітті ми маємо жити і працювати в інноваційних умовах. Тобто потрібно готувати молоду людину з інноваційним мисленням, здатну до нової діяльності».

Київський університет права НАН України упродовж багатьох років приймає активну участь у виставці «Сучасна освіта». Участь нашого ВУЗу в цій події дало можливість презентувати найвагоміші творчі надбання та педагогічні інновації, ознайомлювати відвідувачів з найкращим досвідом організації навчально-виховного процесу університету, авторськими проектами, новим поколінням навчальної літератури.

В день відкриття виставки студенти нашого ВУЗу від імені всього студенства привітали представників міністерства та організаторів з відкриттям виставки та наступаючою весною. Приємно авдзначити, що Перший заступник міністра Гребельник О.П., почесно завітав до стенда Київського університету права НАН України та зауважив , що наш вуз був най яскравіше представлений серед усіх учасників цьогорічної виставки.

Окрім представників міністерства освіти і науки України, майбутніх абітурієнтів та їх батьків, стендом університету були зацікавлені і представники інших вузів, а саме ректор Переяслав-Хмельницького Державного педагогічного університету ім. Г.С. Сковорди В.П. Коцур, який мав змогу детально ознайомитись з нашим вузом, поспілкуватись з в.о. ректора Ю.Л, Бошицьким та обговорити можливість подальшої співпраці.

Під час виставки кожен з учасників мав змогу показати свої творчі здібності і досягнення.
Студенти КУП НАН України підготували цікаву презентаційну програму, в якій з великої сцени, детально розповіли про свій навчальний заклад та порадували глядачів виступом студентського творчого колективу «Купава», східними танцями, та чудовим вокалом.

Результати діяльності університету були високо оцінені і цьогорічним журі виставки. Завдячуючи самовідданій наполегливій праці викладачів і науковців Київського університету права ,було досягнено значних успіхів у модернізації вищої юридичної освіти сучасного рівня.
КУП НАНУкраїни був нагороджений:

1 Почесним знаком переможця в номінації « Упровадження здобутків педагогічної науки в освітню практику».


2 Дипломом виставки «За високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу»

3. Дипломом виставки «Творчий колектив « КУПАВА» за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу».

 

Автор статі -
референт ВУЗу Харченко Ольга

 

Фоторепортаж з місця події:
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »