Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
"Сучасна освіта в Україні-2006"

Участь КУП в дев'ятій міжнародній виставці
"Сучасна освіта в Україні - 2006"

Збільшити
Збільшити
Збільшити
    Збільшити
15-17 лютого 2006 року Київський університет права НАН України взяв участь у ІХ Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні -2006».
     Серед чотирьохсот учасників виставки були вищі навчальні заклади України, науково-методичні центри, видавництва, управління освіти і науки, а також 25 закордонних представництв.
     Біля виставкового стенду Київського університету права завжди людно, адже, всупереч тим, хто каже про перенасиченість країни юристами, популярність нашого закладу росте.
     На зустрічах, конференціях та семінарах учасники виставки мали можливість обмінятися досвідом, обговорити питання розвитку освіти в Україні з представниками уряду, посадовими особами країни та депутатами Верховної Ради. На фото: Проректор з навчальної роботи КУП НАНУ С. В. Бобровник, президент Академії педагогічних наук України В.Г. Кремінь, перший проректор А.І.Дмитрієв.
     Модернізація системи освіти відбувається в контексті Європейської інтеграції з орієнтацією на основні цінності світової цивілізації із збереженням кращих надбань вітчизняної освіти і науки.
     Інноваційні проекти та високі результати наукових досліджень Київського університету права представляють народному депутату України, голові СПУ О.О.Морозу С.В.Бобровник та А.І.Дмитрієв.
     Система освіти і науки має не тільки адаптуватися відповідно до соціально-економічної ситуації в державі, а й випереджати ці процеси, сприяючи впровадженню нових форм організації навчально-виховного процесу.
     Інновацій Київського університету права, високо оцінені на попередніх виставках «Сучасна освіта в Україні» , підтримує молодь, яка працює та навчається в університеті.
     Випускники КУП НАНУ працюють в судах, прокуратурі, юридичних фірмах, органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, багато з наших випускників обрали науку і навчаються як в магістратурі та аспірантурі університету, так і в аспірантурі інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України та в інших правових закладах України.
     За оцінками фахівців, виставка «Сучасна освіта в Україні» по праву вважається найбільш масштабним, а за змістом та педагогічними новаціями – найбільш інформативною. Біля 200 навчальних закладів взяли участь в номінаціях виставки.
     Київський університет права Національної академії наук України нагороджений золотою медаллю у номінації «Інновації моніторингу якості освіти».
   
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »